דירת ארבעה חדרים למכירה

דירת 4 חדרים + מחסן + חנייה מקורה במתחם 200 היוקרתי והמבוקש בהוד-השרון. (אנחנו מוכרים לרגל מעבר לבית פרטי באזור השרון).

פרטי הדירה

מספר חדרים:4
קומה:9 מתוך 15
שטח כולל:כ-125 מטרים רבועים
מטבח:מושקע
חימום מים:חשמל וגז
מרפסת שמש:בשטח של כ-12 מטרים רבועים הפונה לצד מזרח לנוף מרהיב ופתוח
בטיחות אש:מערכת גילוי אש משוכללת בבניין ומערכת ספרינקלרים בדירה
מיזוג אויר:מיזוג אויר מרכזי עם שליטה נפרדת בעוצמה ובטמפרטורה בכל חדר
חדרי אמבטיה ושירותים:חדר אמבטיה+שירותים גדול ומרווח ובנוסף חדר עם מקלחון+שירותים ביחידת ההורים
מחיר מבוקש:$255,000 (כ-1,160,000 ש"ח)
פינוי משוער:יולי 2006
יצירת קשר:לבקש את מיכל או את שלמה בטלפון: 09-7458096

הדירה מוארת, שקטה, חדשה (שנתיים) ומאוררת ומשקיפה ממזרח על שכונת נצח-ישראל בה בתים פרטיים המבטיחים נוף פתוח. הדירה נמכרת יחד עם מחסן (שטח של כ-6 מטרים רבועים) וחנייה בקומת המרתף. החנייה המקורה והמחסן צמודים זה לזה.

תמונות מתוך הדירה

בקרוב... בינתיים כדאי לצלצל ולבוא לראות!

הנוף הנשקף ממרפסת השמש

הנוף הנשקף מדרום כולל את רחוב זלמן שז"ר, חלק מפארק עתידים ועד למערב הוד-השרון והלאה. בדרום-מזרח רואים את פתח-תקוה. ממזרח רואים למרחוק יישובים רבים ונוף פתוח של גגות רעפים, שדות ירוקים והרי השומרון. מצפון רואים את חלקה הדרום מזרחי של כפר-סבא.

בכיוון מזרח:
בכיוון דרום:
בכיוון צפון: 

על הבניין

רחוב זלמן שז"ר כפי שנראה מפארק עתידים:
מראה הבניין מרחוב זלמן שז"ר:
הלובי בקומה 9: 

בבניין קומת מרתף ובה חניון תת-קרקעי (מוגן בשער חשמלי), מחסנים ולובי; קומת כניסה ובה לובי חדר עגלות ואופניים ושני אולמות לפעילות (ג'מבורי לילדים, כושר, פגישות דיירים וכו'); וחמש עשרה קומות עם דירות כאשר בקומה העליונה הדירות הן דופלקסים. ישנן 89 דירות בבניין. בכל קומת מגורים ישנן 6 דירות (שלוש בכל צד של כל לובי קומתי). שלוש מעליות (מתוכן, מעלית משא גדולה אחת) משמשות לתנועה מהירה בין הקומות.

הבניין אוכלס במהלך אוגוסט 2003 ומאז הוא מתוחזק באופן יומיומי ע"י חברת ניהול (אנו משלמים 270 ש"ח דמי ועד בית) אשר דואגת לתחזוקת מערכות הבניין, נקיון, תיקונים וגינון.

רוב דיירי הבניין (וכך גם במתחם 200 כולו) הם זוגות צעירים בעלי אמצעים עם תינוקות ופעוטות. מראות של משפחות שנפגשות במדשאה או בפארק הסמוך כדי לטייל או לצפות בילדים משחקים יחדיו הוא מראה שגרתי.

על הסביבה

בסמיכות למתחם ישנו פארק עתידים ובו מדשאות וגן שעשועים גדול. עוד בסמיכות למתחם קריית חינוך ובה תיכון, חטיבת ביניים וקן של צופים. גני ילדים רבים פזורים ברחובות הסמוכים, רובם הגדול גנים פרטיים. יש גם בית כנסת קטן המשרת את תושבי נצח ישראל ליד הפארק. כמו-כן ברחוב נטעים הקרוב ישנה משתלה מצויינת.

פארק עתידים:

Picture #29 Picture #30 Picture #31 Picture #32
Picture #33 Picture #34 Picture #35 Picture #36
Picture #37 Picture #38 Picture #39 Picture #40
Picture #41 Picture #42 Picture #43 Picture #44
Picture #45 Picture #46 Picture #47 Picture #48
Picture #49 Picture #50 Picture #51 Picture #52
Picture #53 Picture #54 Picture #55 Picture #28

ניתן להגיע תוך דקות ספורות ברכב אל תחנת הרכבת הפרברית של כפר-סבא--הוד-השרון (לא שומעים את הרכבת מהמתחם כלל!). בנוסף ישנה גישה קלה ליציאה לכיוון כ"ס, יציאה לכביש המוביל לכיוון מחלף ירקונים, וקרבה של מספר דקות לצומת רעננה.

בכיכר מגדיאל הקרובה למתחם ובסביבתה יש בית כנסת גדול ומרכז מסחרי הומה ובו חנויות ושירותים מסוגים רבים. גם בית ספר יסודי, בריכת שחייה, שירותי קופת חולים ושירותים נוספים.

כיצד מגיעים למתחם 200

הדרך המומלצת לנסיעה ממרכז הוד-השרון (רמתיים) אל מתחם 200:

 1. מדרך רמתיים (דרך השרון) בצומת רמתיים, יש לפנות מזרחה לדרך מגדיאל. זו פנייה שמאלה למגיעים מכיוון כפ"ס וימינה למי שעשו את דרכם מכיוון צומת ירקון.
 2. לאחר מעבר על פני שתי הכיכרות, בהן פסלי מסחטות תפוזים, מגיעה דרך מגדיאל לכיכר שלישית גדולה, שבמרכזה בית-כנסת. יש להמשיך עם הכיכר ימינה לרחוב חנקין.
 3. מייד לאחר מכן, יש לפנות שמאלה לרחוב אסירי ציון.
 4. בכיכר יש לפנות ימינה לכיוון רחוב הנשיאים. הכיכר הבאה היא הפינה הדרום-מערבית של מתחם 200.

הדרך המהירה מצומת ירקון למתחם 200

 1. בצומת ירקון יש לפנות לכיוון הוד-השרון, ולמשיך על דרך השרון (רמתיים) עד לצומת המרומזר הראשון בו יש לפנות ימינה לכביש המהיר - השלט מורה על "כוכב יאיר" כיעדו.
 2. לאחרי כשני קילומטרים, ברמזור של צומת אלישמע, יש לפנות שמאלה לכיוון שכונת "גיל עמל" בהוד השרון.
 3. הדרך, שעל אף התפתלותה ממשיכה ישר, מגיעה לכיכר בה יש לפנות שמאלה לרחוב ששת הימים. בהמשכו, עם ההגעה לצומת "T" יש לפנות שמאלה - זהו המשך רחוב ששת הימים.
 4. בהמשכו, לאחר עיקול קל לימין, ישנה רחוב ששת הימים את שמו לרחוב חנקין. במעגל התנועה השני יש לפנות ימינה לרחוב החומש. רחוב זה מגיע היישר למתחם 200.

מצומת רעננה מרכז, בדרך הקצרה ביותר למתחם 200

 1. להלן נתיב קצר ומהיר יותר למגיעים מצומת רעננה - כפר סבא:
 2. מצומת רעננה - כפר סבא, יש להמשיך לכיוון הוד השרון. כך שמייד לאחר המעבר על פני משטרת כפ"ס (משמאל) וקניון שרונה (מימין), ברמזור לפנות שמאלה לרחוב הטייסים.
 3. רחוב זה, החוצה בין חלקה הצפוני של כפר סבר לכפר מלל, מגיע בסופו לכיכר בה יש לפנות ימינה לרחוב סוקולוב המוביל לכיוון הוד השרון.
 4. בכיכר הראשונה, יש לפנות שמאלה לרחוב הנשיאים, שבהמשכו מגיע למתחם 200.

יצירת קשר

כתובת: זלמן שז"ר 7. טלפון: 09-7458096 דואר אלקטרוני: yona@cs.technion.ac.il